با سلام از نحوه اطلاع رسانى و نحوه هماهنگى بسیار راضى هستم و نحوه برخورد عکاسان هم بسیار عالى بود ؛ با حوصله و دقت براى عکس ها تلاش مى کردند، و در نهایت از عکس هاى تحویل گرفته شده هم بسیار راضى هستم و بسیار زیبا شدند، ممنونم براى زحمات گروه ناتاسان ???

رونیکا نوروزپور

در ابتدا باید عرض کنم که اطلاع رسانی شرکت ناتاسان در مورد روزهای عکاسی ورزور عالی بود نحوه پاسخگویی سریع و مودبانه و نحوه پرداخت کاملا به روز و پیشرفته بود. در روز عکاسیی ما یه ربع دیر سر لوکیشن رسیدیم خیلی هم استرس داشتیم اما خود عکاس محترم باهامون تماس گرفتن و گفتن منتظرمون میمونن برخوردشون عالی بود با کودک هم خوب ارتباط برقرار میکردن لازم به ذکر است که من یک اعتراض کوچیک در مورد محل قرار دادن لگوی شرکت روی عکس هام داشتم که خیلی سریع و مودبانه مشکل من رو حل کردن وهمه تلاششون رو انجام دادن تا رضایت من رو جلب کنن. در اخر باید بگم که از خدمات و طرز برخورد و نحوه کار این شرکت بسیار بسیار راضی هستم. و از همه مهمتر نحوه صحیح و مودبانه برخودشون هست که توجه من رو به این شرکت جلب کرد. امیدوارم همیشه در موفقیت و سلامت به سر ببرن.

ملورین رضایی

کار عکاسان ناتاسان خوب و با حوصله بود فقط من دوست داشتم لحظه هایی رو شکار کنن که کودکی و کارهای خاص کودکان نشون میده. حس لطافت و نرمی کودک که تو یه لحظه میشه ثبتش کرد. ولی در کل خوب بودن. این فقط یه پیشنهاد بود. با سپاس.

راحله گهردوست

سلام خسته نباشید من از برخورد عکاسان و نحوه پرداخت نحوه اطلاع رسانی و پیگیری مداوم شما و شرکت راضی بودم فقط دوست داشتم عکاسان محترمتان یه فیگورهای خاصتری به بچه ها بدن یا اگر از لوکیشن عکاسی میکنند تعداد بیشتری بندازند و از بین اون انتخاب کنند ولی در کل از شرکتتون راضی بودم و ممنونم.

الینا حاج حسینی

با سلام خدمت شما عکاسای عزیز که این همه صبور و با حوصله از دخترم عکاسی کردید. اولین تجربه ی عکاسی دخترم بود خیلی نگران بودم اما شما با حوصله و شکیبایی استرسمو کم کردید ممنونم از شما موفق باشید.

نازنین مهربان

با تشکر از گروه عکاسی ناتاسان. برخورد عکاسان و کارشون عالی بوده واقعا ممنونم. عکس انداختن از پسرم واقعا کار سختیه

رسولی پور

من مادر رونیا رخصتی هستم . دخترم ابتدا در مسابقه کودک شایسته شرکت کرد که خوشبختانه توی مرحله هفتم نفر اول شد و این گروه بن تخفیف عکسبرداریه شرکت ناتاسان رو بهش اهدا کردند . بعد گروه عکسبرداری باهامون تماس گرفتن و بعد از هماهنگی عکسهای فضای باز رو گرفتن و کمتر از ۴ روز برامون ایمیل کردند . ما کلا راضی بودیم .ممنون از زحماتشون

ملیحه صابر

سلام خدمت شما که همیشه با برخورد خوبتون عکسای قشنگ از دخترم گرفتین. من ٢ دفعه تا برای عکاسی پیش شما اومدم که واقعا از همه چی واضی بودم ولی امسال عید رفتم یه آتلیه که میگفت فیلمبرداری پشت صحنه میده و کلی راجب شما بد میگفت ولی چشمتون روز بد نبینه که … کارشون افتضاح بود ! و خیلی پشیمونم… واسه تابستون حتما برای عکاسی وقت رزرو میکنم. با تشکر از زحمتتاتون.

مونا عاشوری